Frezzor, Omega 3, Black

Tootekood: 456
Kaubamärk: FREZZOR
Tarneaeg: 1-5 päeva
Hind:
65,00 €
Kogus: - +

Rohehuul merekarbiõli „Frezzor black omega 3“ - võimas omega 3 rasvhapete ja antioksüdantide segu

Rohehuul merekarbiõli kohta tehtud uuringud on näidanud, et see on 250 korda tõhusam kui kalaõli. Uuringud näitavad, et rohehuul merekarbiõli on tõhus ning leevendav isegi astma, reuma, artriidi ja põletikuliste soolehaiguste ravimisel. Rohehuul merekarbiõli sisaldab lisaks omega 3 rasvhapetele:

 

astaksantiini (antioksüdanti), mida peetakse looduse tugevaimaks antioksüdandiks, kuna:

  • neutraliseerib mitmesuguseid vabu radikaale, on 6000 korda efektiivsem kui vitamiin C ning 500 korda efektiivsem kui vitamiin E
  • toetab energia tootmist, kaitseb mitokondreid, mis toodavad rakkudes energiat. Uuringud on näidanud, et paljud haigused ja ka vananemise ilmingud on tingitud just mitokondrite töö häiretest
  • on nn „toit ajule“, kaitseb aju paljude kesknärvisüsteemi haiguste eest
  • toimib ka kui keha sisemine päikesekreem, kaitseb nahka liigse päikesekiirguse eest.

 

            Paljud sportlased kasutavad astaksantiini, kuna sellel on sportlike tulemusi parandav mõju.

 

kiiviseemneõli, mida kasutatakse hiina meditsiinis, kuna:

  • suurendab vastupanuvõimet haigustele
  • puuviljaseemnetes on samuti rohkesti kasulikke rasvhappeid
  • on täis antioksüdante, kiiviseemneõlis on karotenoidid, luteiin ja zeaxanthin, mis nagu astaksantiingi toetab nägemist, silmade tervist
  • on looduslik E vitamiin, koosneb kaheksast erinevast ühendist. Tavalised E vitamiini preparaadid koosnevad ainult ühest või kahest E-vitamiini ühendist. Vitamiin E on samuti oluline antioksüdant organismis, kaitseb rakumembraani ja LDL kolesterooli oksüdeerumist, mis omakorda toetab rakkude funktsioone ja vähendab südame-veresoonkonna haiguste riski.

Toote kõik koostisosad on pärit Uus-Meremaalt.

 

Frezzor Black Omega 3 on ainulaadne

Puhas merekarbiõli, võimas astaksantiin ja kiiviseemneõli loodusliku E vitamiinina koos on tugevad antioksüdandid,  põletikuvastased, annavad elujõudu ja loovad heaolu ning mis kõige olulisem aktiveerivad tervemate ja tugevamate juuste kasvu. 

 

Omega 3 kasulikest rasvhapetest

Omega 3 rasvhapped on põletikuvastase toimega, aktiveerides tervemate ja tugevamate juuste kasvu, leevendades sageli mitmeid põletikulisi protsesse kehas, ka näiteks liigesevalu ja teisi infektsioone kehas.

Omega - 3 kasulikest rasvhapetest on tehtud mitmeid teaduslikke uuringuid, on lisaks erinevaid tõendeid selle kohta, et need toetavad südametegevust, aitavad kaitsta aju ja ka aitavad depressiooni korral

Lootena või väikelapse eas saadud piisav kogus omega 3 rasvhappeid on andnud paremaid tulemusi hiljem koolis

Täiskasvanud, kes kasutavad kasulikke rasvhappeid iga päevaselt, neil on paremini arenenud aju. See kehtib eelkõige piirkondadele ajus, mis reguleerivad heaolu ja emotsioone. Ka mälu paraneb.

 

 

Merekarbiõli versus kalaõli, miks merekarbiõli on parem omega 3 allikas kui kala?

 

Merekarbiõli

Kalaõli

Merekarbid suudavad elada ainult puhtas keskkonnas/vees. Rohemerekarpe leidub Uus-Meremaa lõuna poolel, kus vesi on puhas, mistõttu erilisi õli puhastusprotsesse ei ole vaja teha.

 

Kalad on sageli saastunud raskemetallidest, PCB-st ja teistest mürgistest kemikaalidest. Kasvandustes kasvatatud kaladel on omega 3 rasvhappeid tunduvalt vähem kui ookeanikaladel.

 

Merekarpidest saadav omega 3 saadakse õli madalal temperatuuril ja madala rõhuga, et kaitsta oksüdeeruvaid rasvasid. Kõik teada omega 3 rasvad esinevad kergesti imenduval kujul. Rohemerekarbi omega 3 rasvhapped on fosfolipiidi vormis, mis tähendab, et organism saab neid kasutada otse rakumembraani ehitusmaterjalina. Rakumembraanid koosnevad fosfolipiididest.Õli on väga kontsentreeritud ja puhas

 

Kalaõlid on olnud enimmüüdud ja odavaimad omega 3 toidulisandid. Kalaõli toodetakse enamasti kalatööstuse kõrvalsaadusena. Reostuste tõttu kalaõli puhastatakse destilleerimise teel, kasutatakse kuumutamist kõrgetel temperatuuridel, suure surve all, mis kõik kahjustavad tundlikke omega 3 rasvhappeid. Sageli on toode ka keemiliselt muudetud või lahjendatud näiteks oliiviõliga.

 

Roheline merekarbi õli sisaldab 18 liiki omega 3 rasvhappeid

Kalaõli sisaldab omega 3 rasvhapetest ainult kahte (EPA ja DHA) .

 

 

 

Võimas põletikuvastane toime

• Rohemerekarbi õli kohta tehtud uuringud on näidanud, et see on enam kui 100 korda tõhusam kui kalaõli.

• Uuringud näitavad, et merekarbi õli on tõhus ning leevendav astma, reuma, artriidi ja põletikuliste soolehaiguste ravimisel.

 

 

 

Astaksantiin - antioksüdant - ime

Karotenoid merest

• Astaksantiin on rasvlahustuv. Astaksantiin on punane karotenoid, mis seotud näiteks punase värvusega porganditel ja tomatitel.

• Micro - Vetikad, „Haematococcus pluvialis“ toodavad astaksantiini.

 

Rasvlahustuvad toitained

• Astaksantiin on rasvlahustuv, mis tähendab, et see parandab toidu seedimist koos merekarbi õliga.

 

Looduse tugevaimaid antioksüdante

• Astaksantiin võib neutraliseerida mitmesuguseid vabu radikaale ja on 6000 korda efektiivsem kui vitamiin C ja 500 korda efektiivsem kui vitamiin E.

 

Toetab energia tootmist

• Astaksantiin kaitseb mitokondreid, mis toodavad rakkudes energiat. Täna on teada, et paljud haigused ja ka vananemise ilmingud on tingitud mitokondrite töö häiretest.

• Paljud sportlased kasutavad astaksantiini, kuna sellel on tulemusi parandav mõju.

 

Toit ajule

• astaksantiin suudab läbida nö vere barjääri ajus. Selle tulemusena antioksüdant pääseb ajusse ja kaitseb aju paljude kesknärvisüsteemi haiguste eest.

 

Astaksantiin toetab rohemerekarbiõli põletikuvastast toimet.

• Astaksantiin on mitmete uuringute põhjal vähendanud kehas põletikku.

• Uuringud on näidanud häid tulemusi erinevate haiguste osas nagu reuma, artriit jne.

• See antioksüdant kaitseb ka kollatähni degeneratsiooni eest.

• Astaksantiin toimib ka kui keha sisemine päikesekreem ja kaitseb nahka liigse päikesekiirguse eest.

 

Kiiviseemneõli

Kiivit kasutatakse palju traditsioonilises hiina meditsiinis

• Kiivi on algselt pärit Hiinast, kus ta on hinnatud oma tugevdavate omaduste poolest ja kuna ta suurendab vastupanuvõimet haigustele.

 

Puuviljaseemnetes on rohkesti tervislikke rasvu.

• 62 % väikeste seemnete õlist on - linoleenhape ( ALA) , mis on Omega 3 rasvhapped. 15 % gamma - linoleenhapet ( GLA ) , mis on Omega - 6 rasvhapped , millel on põletikuvastane toime.

 

Õli on täis antioksüdante

• Kiiviseemneõlis on karotenoidid, luteiin ja zeaxanthin, mis nagu Astaksantiingi toetavad silmade tervist.

 

Täiuslik E vitamiin.

• Looduslik E vitamiin koosneb kaheksast keemilisi ühendist, ja need kõik on olemas kiiviseemneõlis

• Tavalised E vitamiini preparaadid koosnevad ainult ühest E-vitamiini ühendist (alfa-tokoferoolist ) ja neil puudub tervisele selline mõju, mida võib anda looduslik E-vitamiin.

• Vitamiin E on oluline antioksüdant organismis. See kaitseb rakumembraani rasvu ja LDL kolesterooli oksüdeerumist, mis toetab rakkude funktsioone ja vähendab südame-veresoonkonna haiguste riski.

Antioksüdantide segu.

Kõik koostisained on pärit Uus-Meremaalt

•Läbi osoonkihi augu Uus-Meremaa kohal jõuab rohkem ultraviolettkiirgust. Taimed toodavad enese kaitsmiseks kaitsmiseks suuremal määral antioksüdante .

• Viinamarjaseemne ekstrakt on rikkaim allikas proanthocyanidins jaoks. Need on väga tugevad antioksüdandid, mis kaitsevad enneaegse vananemise ja tugevdavad aju ja silmade tervist .

•mustades viinamarjades on  proantotsüanidiinide ja palju C-vitamiini

• Kiivimahlas on C-vitamiini, flavonoide ja karotenoide.

Sarnased tooted

Spiruliina on lihtne, üherakuline ja spiraalikujuline mikrovetikas, mis kasvab looduslikult soojades mageveekogudes. Spiruliinat on Kesk-Ameerika asteegid ja teised Kesk-Ameerika rahvad sajandeid toiduna kasutanud. Tänapäeval on tegemist laialt levinud toidulisandiga.
Spiruliinat on inimorganismil väga kerge seedida ning seda toodetakse toidulisandina mitmel kujul: rohelise peene pulbrina, tablettide või kapslitena. Spiruliina on klorofülli, polüsahhariidide, sulfolipiidide ja glükolipiidide rikas. Tänu nendele toitainetele on täheldatud, et spirulina aitab kehal võidelda infektsioonide ja allergiliste reaktsioonidega. Spiruliina võib aidata alandada halba kolesterooli, tõstes samal ajal head kolesterooli, toetab immuunsüsteemi ja organismi jääkainetest vabanemist. Spiruliinal on positiivne mõju ka südame- veresoonkonna tervisele.

Tootekood: 460 ,   Tarneaeg: 1-5 päeva
20,00 €

Magneesium aitab vähendada väsimust ja kurnatust, aitab kaasa närvisüsteemi ja lihsate normaalsele talitusele ja valkude sünteesile.

Tootekood: 343 ,   Tarneaeg: 1-5 päeva
17,50 €

Allahindlus kehtib kuni 9. jaanuar 2021

Klientide lemmik toode - tõhus juuste väljalangemise peataja, juuksekasvu aktiveerija!

NB! Koostisseks Acomaxi juukseseerumina tuntud seerum

Tootekood: 402 ,   Tarneaeg: 1-5 päeva
19,50 € (20%)
24,50 €

Allahindlus kehtib kuni 9. jaanuar 2021

Šampoon toetab tugevamate, tervemate ja tihedamate juuste kasvu, hoiab korras peanaha mikrofloora.

Šampooni koostises on põhiosa aloe vera geelil (niisutab nahka, vähendab sügelust ja põletikulisi protsesse), lisaks on kasutatud magusmandliõli (niisutab kuivemaid ja töödeldud juukseid), sidruniõli (toetab kapillaarivereringet, rasunäärme töö normaliseerimist, looduslik lõhnaine), taimseid pesuaineid.

Tänu hoolikalt valitud koostisele sobib šampoon igapäevaseks kasutamiseks kõikidele peanaha- ja juuksetüüpidele. Sobib lisaks atoopilisele nahale ja peanaha psoriaasi korral.

Ei sisalda sünteetilisi värvi-, lõhna- ega säilitusaineid.

Juukseuurijad ja ökojuukurid soovitavad.

Maht 160 ml

Tootekood: 191 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
12,50 €

Allahindlus kehtib kuni 9. jaanuar 2021

Juuste Akadeemia šampoon ja palsam toetavad tugevamate, tervemate ja tihedamate juuste kasvu, hoiavad korras peanaha mikrofloora.

Šampooni ja palsami koostises on põhiosa aloe vera geelil (niisutab nahka, vähendab sügelust ja põletikulisi protsesse), lisaks on šampoonis kasutatud magusmandliõli (niisutab kuivemaid ja töödeldud juukseid), sidruniõli (toetab kapillaarivereringet, rasunäärme töö normaliseerimist, looduslik lõhnaine), taimseid pesuaineid. Palsamis on kasutatud jojoba proteiini (toetab, taastab juuksestruktuuri).

Tänu hoolikalt valitud koostisele sobivad šampoon ja palsam sh igapäevaseks kasutamiseks kõikidele peanaha- ja juuksetüüpidele. 

Ei sisalda sünteetilisi värvi-, lõhna- ega säilitusaineid.

Juukseuurijad ja ökojuukurid soovitavad.

Maht 160 ml + 160 ml

Tootekood: 193 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
23,40 € (10%)
26,00 €