ProQD

Tootekood: 017
Kaubamärk: Q MEDI
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind: 63,00 €
44,10 €
Kogus: - +

Organismi heaolu tagamiseks

See on ohutu, ka nõudlikule kliendile kasutamiseks mõeldud kombineeritud preparaat, millel on juba palju rahulolevaid tarvitajaid.

Soome tervise- ja heaoluamet soovitab D-vitamiini kasutada toidulisandina. Uuringutes on leitud, et see on meie tervisele oluline. Euroopas läbi viidud uuring näitas, et ebapiisav D-vitamiini tarvitamine põhjustab Euroopas igal aastal 187 miljardi euro ulatuses tervishoiukulusid.

D-vitamiin parandab immuunsüsteemi tööd, soodustab luude säilimist ja edendab lihaste normaalset töövõimet.

Ubikinoon on inimesele hädavajalik vitamiinilaadne ühend, mis toodab energiat rakkude mikrojõujaamades mitokondrites. Ubikinooni läheb vaja eelkõige südames, maksas, neerudes ja kõhunäärmes.

Inimese vere ubikioonisisaldus on kõige suurem 20-aastaselt. Seejärel hakkab see tasapisi vähenema. Vere vähene ubikinoonisisaldus võib häirida keha normaalset talitlust. 40-aastaselt on vähenemine 30%, 60-aastaselt 50% ja 70-aastaselt juba 75%.

ProQD toimeaine proantotsüanidiin on eraldatud merimänni koore ekstraktist. Proantotsüanidiin on ainulaadne tugev looduslik taimne antioksüdant. See edendab tervist paljusid füsioloogilisi funktsioone mõjutades ja kaitseb organismi vabade radikaalide kahjulike mõjude eest.

Koostis: merimänni koore ekstrakt(50mg proantotsüanidiin),ubikinoon(Q10 ensüüm,50mg),D3-vitamiin(100цg kolekaltsiferool),taimsest tselluloosist kapsel(HPMC).

Täiteained: mikrokristalne tselluloos,ränidioksiid.

Paakumisvastane aine: taimsete rasvhapete magneesiumsoolad.Pakendi suurus 60 kapslit.

Kasutusjuhised: 1 kapsel rohke veega. Ergutava omaduse tõttu soovitatakse manustada hommikuti.

Sarnased tooted

Magneesium aitab vähendada väsimust ja kurnatust, aitab kaasa närvisüsteemi ja lihsate normaalsele talitusele ja valkude sünteesile.

Tootekood: 343 ,   Tarneaeg: 1-5 päeva
17,50 €

Lõuna-Jäämere veest püütud antarktika krillist valmistatud krilliõli preparaat.

 

Tootekood: 341 ,   Tarneaeg: 1-5 päeva
25,00 €

Toode soolestiku limaskesta raviks.

Tootekood: 104 ,   Tarneaeg: 1-5 päeva
28,00 €

Mao ja soolestiku heaolu toetamiseks

Tootekood: 643 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
41,30 € (30%)
59,00 €