ProQD

Tootekood: 017
Kaubamärk: Q MEDI
Ühik: tk
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
63,00 €
Kogus: - +

Organismi heaolu tagamiseks

See on ohutu, ka nõudlikule kliendile kasutamiseks mõeldud kombineeritud preparaat, millel on juba palju rahulolevaid tarvitajaid.

Soome tervise- ja heaoluamet soovitab D-vitamiini kasutada toidulisandina. Uuringutes on leitud, et see on meie tervisele oluline. Euroopas läbi viidud uuring näitas, et ebapiisav D-vitamiini tarvitamine põhjustab Euroopas igal aastal 187 miljardi euro ulatuses tervishoiukulusid.

D-vitamiin parandab immuunsüsteemi tööd, soodustab luude säilimist ja edendab lihaste normaalset töövõimet.

Ubikinoon on inimesele hädavajalik vitamiinilaadne ühend, mis toodab energiat rakkude mikrojõujaamades mitokondrites. Ubikinooni läheb vaja eelkõige südames, maksas, neerudes ja kõhunäärmes.

Inimese vere ubikioonisisaldus on kõige suurem 20-aastaselt. Seejärel hakkab see tasapisi vähenema. Vere vähene ubikinoonisisaldus võib häirida keha normaalset talitlust. 40-aastaselt on vähenemine 30%, 60-aastaselt 50% ja 70-aastaselt juba 75%.

ProQD toimeaine proantotsüanidiin on eraldatud merimänni koore ekstraktist. Proantotsüanidiin on ainulaadne tugev looduslik taimne antioksüdant. See edendab tervist paljusid füsioloogilisi funktsioone mõjutades ja kaitseb organismi vabade radikaalide kahjulike mõjude eest.

Koostis: merimänni koore ekstrakt(50mg proantotsüanidiin),ubikinoon(Q10 ensüüm,50mg),D3-vitamiin(100цg kolekaltsiferool),taimsest tselluloosist kapsel(HPMC).

Täiteained: mikrokristalne tselluloos,ränidioksiid.

Paakumisvastane aine: taimsete rasvhapete magneesiumsoolad.Pakendi suurus 60 kapslit.

Kasutusjuhised: 1 kapsel rohke veega. Ergutava omaduse tõttu soovitatakse manustada hommikuti.

Sarnased tooted

PH testrid võimaldavad mõõta keha happelisust kiirelt, mugavalt, täpselt ja seda nii kodus, reisil või ükskõik kus mujal.

Tootekood: 700 ,   Tarneaeg: 1-5 päeva
7,00 €

Evonia® Biotin Plus 5 mg on kõrge biotiinisisaldusega kapsel, milles sisalduvad toitained annavad juustele läiget , küüntele tugevust ja lisavad nahale elastsust

Tootekood: 334 ,   Tarneaeg: 3-5 päeva
13,00 €

Vitamiinid juustele

Tootekood: 331 ,   Tarneaeg: 3-5 tööpäeva
18,50 €

Mao ja soolestiku heaolu toetamiseks

Tootekood: 643 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
59,00 €
Tootekood: 813 ,   Tarneaeg: 1-5 päeva
32,00 €